Wybierz dobre drukowanie!

Dobre parametry zamówionego obrazu naprawdę można uzyskać już bardzo prosto. Technologia wydruku wielkoformatowego tak się rozwinęła, że w tej chwili nie jest absolutnie potrzebne korzystanie z bardzo drogich materiałów oraz nie wiadomo jak skomplikowanych urządzeń. Możliwości drukarni też są o wiele większe- szczególnie cieszy fakt, iż rozwinął się wydruk atypowy na wysokim poziomie. Przykładem jest drukowanie na płótnie, które się staje coraz popularniejszą praktyką, szczególnie wykorzystywaną w tworzeniu przeróżnych dekoracji, czy elementów marketingowych. Cechą takiego wydruku jest przede wszystkim wysoka jakość odwzorowania oryginału, jak i niebywała trwałość, którą nie mogą się poszczycić obrazy, które zostały naniesione na folię.

Wyjątkowy charakter
            Jest to specjalistyczna forma drukowania, która wykorzystuje wysokiej klasy barwniki Latex, które oparte są w głównej mierze na wodzie oraz płótna bawełniane Canvas- materiały o wysokiej jakości oraz trwałości. To podstawowe atuty jakie posiada drukowanie na płótnie. Technologia nanoszenia kolorów na płótno jest bardzo zaawansowana i pozwala uzyskać obrazy bardzo wysokiej rozdzielczości o doskonałym odwzorowaniu barw. Kolory będą żywe- wszystko dzięki odpowiednim barwnikom oraz specjalnej technologii nanoszenia, która świetnie integruje barwnik z włóknami płótna.

Zastosowane materiały
            Materiały, które są stosowane do wydruku tego typu, są najwyższej jakości i cechują się znaczną trwałością. W porównaniu do standardowych materiałów używanych w druki wielkoformatowym to one są tymi najlepszymi, które gwarantują doskonałą jakość wykonanych reprodukcji na płótnie. Możemy się o tym prosto przekonać. Wystarczy skontaktować się z firmą, która zajmuje się produkcją tego typu obrazów. Ta metoda będzie idealna dla każdej reprodukcji!

 

 Roman Adamek

Redaktor addictive-print.pl