Droga do sukcesu - zostań filmowcem!

Młody człowiek, gdy już zda maturę, musi zdecydować, co dalej zrobi ze swoim życiem. Ma generalnie do wyboru dwie opcję: albo kończy edukację i idzie do pracy, albo też będzie dalej się kształcił. Może on zdecydować się na naukę w szkole policealnej albo też pójść na studia. Wszyscy ci, którzy postanowią wybrać to drugie wyjście stają się studentami. Rodzi się pytanie, co młody człowiek może studiować. Badacze wskazują, że najczęściej młodzi ludzie wybierają prawo, medycynę, matematykę, ekonomię, kulturoznawstwo, filologię szwedzką oraz psychologię. Co zatem wybiera reszta przyszłych studentów albo jakie inne kierunki są również wybierane przez młodzież?

To pytanie nie daje nam jasnych odpowiedzi. Dlatego najlepiej samemu podjąć decyzję, co chcemy studiować. Ciekawym kierunkiem jest produkcja filmowa, która łączy wiedzę teoretyczną ze zdobywaniem doświadczenia podczas praktycznych zajęć z mistrzami filmu. Kto może studiować ten ciekawy kierunek, jakim jest produkcja filmowa? Niemal każdy kto posiada określone umiejętności i predyspozycje. Tu nie ma znaczenia, kim jesteś i jaką szkołę ukończyłeś.

Produkcja filmowa może przecież kręcić każdego. Wystarczy, że masz w sobie miłość do filmu, ręce chętne do nauki i umysł otwarty na rady twoich profesorów. Pewnie teraz zastanawiasz się i kalkulujesz, czy produkcja filmowa to opłacalny kierunek. Wszystko tak naprawdę zależy od ciebie. Jeśli jesteś przebojowym, zaradnym człowiekiem i masz odrobinę szczęścia to z pewnością odniesiesz sukces w branży.Adam Marek

Specjalista ds. marketingu internetowego